לקוחות ממליצים

“תודה גדולה לאיש מאוד נחמד שחר הלל הגיע היום לביתי עם קלנועית להדגמה וכמובן שקניתי. אני מאוד מרוצה אז תודה שחר הלל !”

אתי דהן

“הצוות לא ימכור לך דבר לפני שהם יבררו מה הצורך שלך ומה הציפיות שלך מן המכשיר. לאיזו מטרה ואיך זה יכול באמת לעזור לך. ואז הם יתנו לך ייעוץ איך אתה יכול להפיק הכי הרבה תועלת מן הכלי כדי שימלא את המטרות שלך ביעילות המירבית. רק אז מציע לך לאחר ששמע את כל מה שיש לך לאמר, את הכלי המתאים ביותר, למטרות שלך גם אם הוא זול יותר מהכלי שאתה התכוונת לרכוש והוא ייתן לך הסבר מפורט ויציג לך את הכלים האחד מול השני ייתן לך להתנסות ורק אח"כ יימכור לך. וזה עדיין לא הסוף . השירות שהם נותנים מעולה. נותנים לך תחושה שיש על מי לסמוך .לא קרה פעם אחת שקראתי לו ולא נעניתי. תמיד קיבלתי תשובה ושירות מעולה

אילנה צברי

“כל הכבוד לשחר ולעבודתו הקדושה אותה אנו מכירים מקרוב שנים רבות. לא רק בתחומו שלו אוהב שחר לעזור ולסייע. שחר תמיד מוכן ונכון לעמוד לרשות אחרים עם עצה או פתרון לכל בעיה. אחד ויחיד ואין כמוהו!

אורי טיגר

“ברצוני להודות על השירות המצוין. קיבלתי הדרכה בצורה ממש נפלאה,מעל ומעבר למה שציפיתי. לא חשבתי שתהליך קניית קלנועית יכול להיות חוויה כל כך נעימה ומעניינת.”

גאולה לביאים

“לפני מספר שבועות רכשנו את המנוע עזר מאוריה, נציג המכירות. הוא היה נחמד מאוד וסבלני. הסביר וענה על כל השאלות. את הכל. אנו מאוד מרוצים מה- מנוע עזר שלנו. לעתים קרובות כשאנחנו בחוץ אנשים עוצרים אותנו לשאול איפה הם יכולים לרכוש אחד לעצמם. פתרון ממש טוב. תודה

סילביה סדלר

“אנו רוצים להודות לכולכם על השירות הידידותי, המהיר והיעיל שסיפקתם לנו לאחרונה. תודה לצוות התמיכה הטכנית על העצות הברורות כיצד להתאים את המנוע עזר לכיסא גלגלים שלנו. זה הסתדר מצוין. ”

מרגרט רוס