השכרת ציוד עזר

 

השכרת ציוד עזר סיעודי שיקומי

לראשונה בישראל אנו מאפשרים השכרה של מוצרים המשווקים באופן בלעדי על ידי EZ4U

הימנעות מאשפוז מוסדי, או צמצום הצורך בו, מסייעים בשמירת איכות חייו של האדם, היכול גם בשעות קשות ליהנות מהאווירה המשפחתית, החמה והאוהדת.

השירות שאנו מציעים מספק מענה לצרכיו המיוחדים של הפרט המתמודד עם קשיים תפקודיים ללא הנטל הכספי של רכישת המוצר.

ישנם מקרים רבים בהם אנחנו, או האנשים היקרים לנו, זקוקים למכשור ו/או לציוד רפואי למשך תקופת זמן מוגבלת. זה יכול לקרות לאחר תאונה שמחייבת שיקום, לאחר ניתוח שמצריך הסתייעות במכשירים ובמוצרים שונים וזה יכול לקרות במקרים נוספים. מאחר ומדובר בתקופת זמן מוגבלת, הרי שהרבה פעמים אין כדאיות ברכישת המוצר הדרוש. זאת משום שרכישה כזאת יכולה לעלות כסף רב,  לפתרון הדילמה שעומדת בפני אנשים הזקוקים לאותו ציוד אולם לא מעוניינים לשלם עבורם מחיר מלא כי הם יעשו בהו שימוש במשך זמן קצר, ולכן מציעים לכם שירותי השכרת ציוד רפואי שיקומי.

כל המוצרים שניתן לשכור אצלנו עוברים בדיקות יסודיות, על מנת להבטיח לכם את פעילותם התקינה. בכל מקרה של תקלה או בעיה – נציג החברה יעניק מענה מהיר ופתרון לבעיה.

 לא רק בגלל המחיר

הסיבה העיקרית שבגללה אנשים יעדיפו להשתמש בשירותי השכרת ציוד היא עלותם הגבוהה של המוצרים השונים, אולם סיבה זו אינה היחידה סיבות נוספות וחשובה היא חיסכון במקום – בקנית מוצר נשארים איתו גם לאחר ההחלמה של המשתמש. הדבר מחייב למצוא למוצר מקום אחסון, או להתעסק עם מכירת המוצר המשומש. כששוכרים את הציוד – בתום תקופת השימוש מחזירים אותו לחברה המשכירה, והוא לא תופס מקום מיותר.

היתרונות הללו הופכים את הנושא של השכרת ציוד שיקומי למקובל ונוח מאוד, והיום הרבה יותר אנשים בוחרים באפשרות זאת, שהיא אפשרות משתלמת ביותר מכל הבחינות.

חברת EZ4U מספקת שירותי השכרת ציוד מקצועיים, העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל המוצרים נבדקים בצורה יסודית לפני מסירתם ללקוח, על מנת להבטיח שהם פועלים בצורה תקינה. השירות ניתן באחריות מלאה, ובכל מקרה של בעיה או תקלה הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונפעל לתיקונן במהירות.