קלנועית – כיצד בוחרים

פתאום הרבה יותר פשוט להגיע לכל מקום, בלי לחשוב פעמיים. מגוון דגמים קומפקטיים המאפשרים לשמור על עצמאות מלאה ואורח חיים פעיל. מאפשרים כניסה למעלית ונסיעה בתוך הבית, במרכזי קניות ובמקומות ציבור ואפילו קיפול הכלי והכנסתו לתא מטען של מכונית משפחתית. ב EZ4U אנו מציעים מבחר דגמי קלנועית קומפקטיים מתוצרת החברה האמריקאית Golden technologies מבחר דגמים יעודיים לשימוש בתוך הבית או בטיול.

המימדים הזעירים והמבנה המתוחכם מאפשרים נסיעה בתוך מבנים וכניסה למעליות, וגם קיפול הכלי והכנסתו לתא מטען של מכונית משפחתית. הדגמים הללו אף ניתנים לקיפול והטסה בטיסה רגילה בדרך לטיול בחו”ל. הניידות שלכם מובטחת וצמודה אליכם בכל מקום – בארץ ובעולם.

קלנועית - יתרונותקלנועית מתקפלת - דגם יוגהקלנועית 4 גלגלים

קלנועית – כיצד בוחרים

בשוק קיימים כיום מגוון של קלנועיות. לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית חשוב מאוד לבחור את הקלנועית שמתאימה ביותר לצרכים האישיים שלכם. כך למשל, אם אתם זקוקים לה לצורך נסיעה בתוך העיר, חשוב שתרכשו כלי בעל עבירות גבוהה ומשקל קל, המתקפל בקלות ונכנס בקלות לתא המטען של הרכב. כאמור, ישנו מבחר דגמים של קלנועיות, כאלה המותאמות יותר לנסיעה בשטחים פתוחים וכאלה המתאימות לנסיעה בשטחים סגורים דווקא וצפופים.

לכן, לפני רכישה חשוב מאוד שתגדירו את הצרכים האישיים שלכם מרכב שכזה, שתתייעצו עם מומחים בתחום ושתרכשו רק מה שנותן מענה על כל הדרישות שלכם מכלי רכב שכזה. הקלנועית היא גם פתרון נהדר למתקשים בהליכה אך מעוניינים להמשיך לטייל ולהינות בארץ ובחו”ל.

כאשר מתכננים טיול בחו”ל עם קלנועית חשוב לדעת: היא איננה נחשבת כמטען רגיל ולכן אינה חלק מהמשקל המותר לנוסע. מדובר כמובן רק על קלנועית קטנה הניתנת לקיפול ומותרת להטסה. יחד עם זאת חשוב ליידע את חברת התעופה ו/או את סוכן הנסיעות כי אתם לוקחים אתכם קלנועית לטיסה. קלנועית היא הדרך הטובה ביותר לשמור על איכות חיים מצוינת גם בגיל השלישי. בגילאים המבוגרים, בהם הנסיעה על הכביש כבר קשה יותר,

קלנועית בהחלט יכולה להוות תחליף נוח שמאפשר למשתמש בה גם להמשיך באורח חיים פחות או יותר רגיל .באמצעות הקלנועית שקל מאוד לנהוג בה, יכולים הקשישים להגיע ממקום למקום בכוחות עצמם, ללא תלות באחרים, וליהנות גם מנסיעה באוויר הפתוח וגם במקומות סגורים כמו קניונים.