תקנון האתר

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר איזי פור יו שבכתובת: ת.ד 322 קדרון.( להלן: “האתר”). האתר הנו בבעלות ומנוהל על ידי חברת איזי פור יו (להלן: “הנהלת האתר” ) בהיכנסך לאתר וטרם ביצוע כל עסקת רכישה, הנך מתבקש לקרוא בעיון את תנאי השימוש באתר.
האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת על ידי חברת איזי פור יו לחיים נוחים יותר בע"מ רח’ נורית 322 מושב קדרון.
אנחנו ב איזי פור יו מחויבים לשירות מעולה, הגנה על פרטיות, החזר כספי ואבטחת מידע בסטנדרטים הגבוהים ביותר!

זמני אספקה
זמן האספקה הינו 2-14 ימי עסקים (בהתאם לזמן האספקה שיימסר עם ההזמנה לכל מוצר) מרגע אישור קבלת ההזמנה, ובשעות הפעילות
בישובים ‘מרוחקים’ מאזור המרכז אשר שליחינו מגיעים אליהם בתדירות נמוכה יתכנו עיכובי אספקה של 1-2 ימי עבודה נוספים על זמן המשלוח הנקוב.

מחירים
כל השירותים והמוצרים הנמכרים באתר מוצעים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב. מחירי המוצרים המופיעים ליד כל מוצר באתר כוללים מע”מ כחוק.
האתר מציע לעיתים מוצרים במחירים מיוחדים, מבצעי הנחות מיוחדים וכדומה. כל מבצע תחום במסגרת זמן והאפשרות לרכישה מתאפשרת במועדים אלו בלבד.

רכישה
פעולת הרכישה תאושר רק עם קבלת אישור עיסקה מחברת האשראי, באמצעותו שולמה התמורה. כל עוד לא התקבל אישור מחברת האשראי, לא יהיה כל תוקף לפעולת הרכישה על ידי הרוכש.

אספקת מוצרים
במידה ויתברר ל איזי פור יו כי אינה יכולה, לספק את המוצרים לרוכש במקום מגוריו, בשל נסיבות שלא ניתן היה לצפותן, תהיה החברה רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד עד אספקת המוצר לרוכש.
במידה ובוטלה העסקה, כאמור לעיל, תשיב החברה לרוכש את מלוא התמורה ששילם (אם שילם) ו/או תבטל את חיוב כרטיס האשראי שלו והרוכש לא יהיה זכאי לכל פיצוי בגין ביטול העסקה.

פרטיות
לידיעתך פרטי פעולת הרכישה ישמשו את איזי פור יו לצורך ביצוע עיסקה זו בלבד ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט חברת האשראי הנדרשת לאשר את ביצוע עסקת הרכישה. הרוכש מסכים כי החברה תשמור את פרטיו במאגר הנתונים (למעט פרטי כרטיס אשראי). רישום לאתר מהווה בין היתר הסכמה לקבלת חומר שיווקי באמצעות הדואר האלקטרוני בתדירות הנתונה לשיקול דעת הנהלת האתר. המשתמשים יכולים לבקש בכל עת להפסיק את קבלת החומר השיווקי באמצעות פניה להנהלת האתר בבקשה להפסיק את משלוח החומר השיווקי באמצעות כתובת הדוא”ל הבאה: info@ez-4u.co.il

מידע באתר
באתר מתפרסם מידע על ידי חברת איזי פור יו ו/או ספקים ו/או גופים העובדים עימה, דוגמת כתבות, מאמרים, פרסומים וכיוצ”ב. אנו משקיעים מאמץ רב כדי לדייק באיסוף המידע. עם זאת, אנו מתנצלים מראש אם חלילה, נפלו בו בתום לב טעויות, שיבושים או אי-דיוקים.

אישור התקנון
בעת ביצוע הרכישה, מצהיר המזמין כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות אתר. כמו כן, מכיר כללים אלה, מסכים לתכולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד חברת איזי פור יו ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות החברה ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

זכויות באתר
כל הזכויות בתכנים ובתמונות המופיעים באתר, אשר מקורם בחברה ו/או מטעמה ו/או שהועברו אליה , לרבות זכויות יוצרים, זכויות הפצה וכל קניין רוחני אחר, שייכים במלואם לחברה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, כל הזכויות בעיצוב האתר ובאופן העיבוד וההצגה של התכנים באתר שייכות במלואן לחברה.
התכנים באתר נועדו לשימושו האישי של המשתמש בלבד, ואין לעשות בהם שימוש אחר כלשהו, לרבות שימוש מסחרי. אין להעתיק ו/או לשכפל, ו/או להעתיק ו/או להדפיס תכנים כלשהם מהאתר לצורך הפצה ו/או פרסום בדרך כלשהי, אלא בקבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומבעוד מועד.
סימני המסחר באתר הינם קניינה של החברה בלבד. סימני מסחר המוצגים באתר מטעמם של מפרסמים כלשהם הינם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות שימוש בסימני המסחר בלא הסכמת בעליהם, בכתב ומבעוד מועד.

סמכות שיפוט
על סעיפי תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל.

תקנון השכרה

השכרת המוצרים המוצאים ע”י חברת איזי פור יו הינם לתקופה של מינימום 3 ימים.
יש אפשרות לרכישת המוצר – יינתן זיכוי מיוחד ממחיר ההשכרה- צרו קשר לקבלת הצעה אטרקטיבית
במקרה של ביטול ההשכרה בטווח של 24 שעות טרם מועד קבלת הציוד שתואם, ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% מעלות ההשכרה.
המזמין ישיב את הטובין למשכיר תקין ונקי ובמצב בו קיבל את הטובין. במידה ולא, יחויב בעלות השווה להחזרת המוצר לקדמותו.
במקרה של אספקת הציוד לבניין רב קומות וללא מעלית, תתווסף עלות הובלה והרכבה בגובה 50 ₪ לכל קומה (מקומה 2 ומעלה)
כל הזמנה חייבת בפיקדון בגובה מחיר המוצר לצרכן כולל מע”מ עם קבלת המוצר.
לכל הזמנה יתווספו דמי הובלה והתקנה בהתאם למחירון החברה ביום ההספקה.
לכל שאלה או בקשה נשמח לעמוד לשירותכם!  צרו קשר!