כיסא גלגלים ממונעים

כסאות גלגלים ממונעים חשמלית משמשים לניידות קלה בבית בעבודה וכמובן גם בחוץ. כסא גלגלים ממונע חשמלי מופעל באמצעות מוט היגוי ( ג'ויסטיק) השולט על מערכת פיקוד חשמלית, ובאמצעותו מנווט המשתמש את דרכו באופן עצמאי.

ישנם סוגים שונים של כסאות גלגלים חשמליים, ביניהם: כסא גלגלים חשמלי קומפקטי הניתן לקיפול ומיועדים בעיקר לשימוש בתוך מבנים , הכנסה לרכב ונסיעה בסביבת הבית הקרובה . ישנם גם כיסאות ממונעים חזקים יותר עם רמת נוחות גבוהה מאוד המאפשרים ניידות כמעט בכל מקום בתוך מבנים וכמובן בטיולים ארוכים מחוץ לבית.

חשוב להתאים את הכיסא למבנה האדם היושב בו, מה השימוש שמעוניינים לעשות עם הכיסא?, לוודא כי הישיבה מספקת תמיכה יציבה ומספקת לאדם, אשר מטבע הדברים יושב בכיסא זמן ממושך. ככלל, תמיד מומלץ לבדוק ולנסות את הכיסא המיועד באופן אישי ובסביבה בא מעוניינים להשתמש איתו.

כסא גלגלים ממונע מתקפל

כסא גלגלים ממונע חשמלי קל משקל מאושר לטיסה! לנסיעה קלה ממקום למקום והעמסה נוחה לרכב

כיסא ממונע WHILL F

הכסא הממונע החדשני, זוכה פרס החדשנות חכם ומותאם לנסיעות. הכיסא קל במיוחד,מתקפל בקלות ונוח לאחסון

כיסא ממונע WHILL C2

הכיסא הממונע החדשני עטור הפרסים -WHILL, דגם C2 דגם מעוצב, קומפקטי, יציב וחזק, כשהוא מממש את מהותו: להקנות לך עצמאות אופטימלית

כיסא ממונע Powerpack

Powerpack הוא גלגל נוסף וממונע, שמתאים לכל כסא גלגלים ידני. מנוע עזר תומך למלווה ומסייע בשליטה מלאה בדרך, קל להתקנה והסרה תוך שניות!

מנוע עזר לכסא גלגלים - Powerpack Duo